Over zijn motivatie
Feit is, ik hou nog steeds van competen. Ik heb niet meer de behoefte om alles te spelen en m’n gezin op te offeren dus ik kies de events uit die me prikkelen en daar ga ik vol voor.
Even het interne beest uitlaten. Ik geniet van de uitdaging, van de diepe focus, van m’n spel laten klimmen. Vaak start ik wat slap omdat ik sparring en wedstrijdritme mis, maar hoe meer wedstrijden ik speel, hoe beter het gaat. Net als een diesel. En als m’n spel er is, vergeet het dan maar! :)

Over het zijn van semiprof, de Mosconi Cup & familie
Als ik dat gevoel niet meer heb, dan is t tijd om te stoppen. Zelfs als semiprof nu had ik nog kans om me te plaatsen voor de Mosconi Cup, maar door het plotselinge overlijden van m’n schoonmoeder vond ik het belangrijker om de trip in Vietnam onlangs af te breken. Sommige dingen zijn veel belangrijker. De ranking gevolgen wist ik en daar kan ik mee leven. M’n meiden steunen was meer waard.
"Zelfs als semiprof nu had ik nog kans om me te plaatsen voor de Mosconi Cup, maar door het plotselinge overlijden van m’n schoonmoeder vond ik het belangrijker om de trip in Vietnam onlangs af te breken"
Over zijn projecten
Ik heb tegenwoordig zoveel projecten naast m’n spel: patreon studenten, YouTube content, de mentale cursussen, webshop. Ben ook bezig met een tweede vette mental performance coach cursus. Ja, m’n meiden zijn het belangrijkste maar competen zit nog altijd in m’n systeem. Al is het een potje bowlen, darten, rummicup, fietsen you name it, I go all in. Dat zal er altijd zijn en I love it.
"Ja, m’n meiden zijn het belangrijkste maar competen zit nog altijd in m’n systeem"
Over de Qatar Open (van zijn Facebook)
Nice 5 days here in Doha / Qatar. Ended up with another 5th place. Was trying hard to go deeper cause feel I’m still close. Beat my man @sofimido in the last 16 11-5 and in the quarters it was Jonas Magpantay. Never seen him, shoots lights out. Went up 3-1 with two break and runs, but let him in the match. He caught a big gear and went 3-9 up. I came back to 7-9. He won the next for 7-10. I missed the 8 in the last game..7-11
Flying home to the girls. Thanks for the support!

Tekst: KNBB
Foto: Matchroom
Met dank aan: Niels Feijen