Koninklijke Nederlandse Biljartbond - Snooker
Zoeken op de website
Zoeken binnen de Koninklijke Nederlandse Biljartbond website.
snooker
Zoek resultaten



NNPV uit Den Haag heeft zich zaterdag 26 juni in De Snookerij Leiden gekroond tot Nederlands kampioen in de derde klasse.

De play-offs om de landstitel werd gespeeld met vijf teams. Team 1048 uit Amsterdam had aanvankelijk de beste papieren na de eerste ronde, omdat zij daarin met maar liefst 8-1 wonnen van de Final Touch Duvels.

Toch verliep het toernooi net even anders, want het Haagse NNPV zijn potjes 'gewoon' winnen. In de laatste ronde haddden de Haagse helden nog vier frames nodig voor de eindzege en dat bleek geen enkel probleem. Een droge 7-2 tegen diezelfde Duvels was immers meer dan genoeg voor de eindoverwinning en het nationaal kampioenschap in 3e klasse.

Snookerij 10 werd verdienstelijk derde, BSCZ 2 legde beslag op de vierde plaats. Voor Final Touch Duvels zat er uiteindelijk niet meer in dan de vijfde plek.

NK Teams 3e klasse, 26 juni, De Snookerij Leiden.
Eindstand
1. NNPV (Den Haag) 24
2. Team 1048 (Amsterdam) 21
3. Snookerij 10 (Leiden) 18
4. BSCZ 2 (Zoetermeer) 15
5. Final Touch Duvels (Amsterdam) 12



Lid worden van de Koninklijke Nederlandse Biljartbond KNBB

Wilt u zich inschrijven als lid, neem dan contact op met het Bondsbureau via telefoonnummer 030-6008400 of per e-mail info@knbb.nl.

Koninklijke Nederlandse Biljartbond KNBBKNBB
Koninklijke Nederlandse Biljartbond Sponsor

Koninklijke Nederlandse Biljartbond - KNBBGallery KNBB

Klik op lees meer om foto's te bekijken van diverse evenementen zoals de Landsfinale en de World Pool Masters.

Lees meer KNBBGallery
Koninklijke Nederlandse Biljartbond - Partners KNBB

Deze website is mede mogelijk gemaakt door onze partners.

Lees meer Partners
Simonis Biljartlakens