Aanstaande donderdag gaan de kwalificaties voor de Inkada Grand Dutch van start. Er wordt een pentatlon gespeeld. Er komen 5 spelsoorten aan bod komen. De spelsoorten die gespeeld worden zijn: Libre, ankerkader 47/2, ankerkader 71/2 Bandstoten en Driebanden. Elke speler speelt tegen zijn tegenstander alle spelsoorten. De speler die de meeste spelsoorten wint, wint de onderlinge wedstrijd.
Er wordt gespeeld in 4 poules van 4 spelers. De poules waar gespeeld word zijn: Deventer, Doornenburg, Wijchen en Rosmalen. Wij nodigen u hierbij van harte uit om te komen kijken naar deze kwalificaties.
De spelers die u aan tafel kunt zien zijn: Dick Jaspers, Jean-Paul de Bruijn, Henri Tilleman, Dave Christiani, Michel van Silfhout, Ad Koorevaar. Zij zullen op verschillende locaties te vinden zijn. Bij de onderstaande link vind u alle informatie hierover.
Link naar uitnodiging Grand Dutch





