Koninklijke Nederlandse Biljartbond - Knbb
Zoeken op de website
Zoeken binnen de Koninklijke Nederlandse Biljartbond website.
KNBB
CaramboleSnookerPoolDriebandenJubileum



A A A
knbb
Zoek resultaten

Glenn Hofman uitgeschakeld

Jean Paul de Bruijn heeft zich in de World Cup van Suwon geplaatst voor het hoofdtoernooi. De Hulstenaar versloeg in zijn poule eerst de Koreaan Hyun Min Seo met 2-1 en in zijn laatste partij Eddy Leppens met dezelfde cijfers. Daardoor schaarde De Bruijn zich bij de beste 32 spelers die morgen aan het knock-out systeem beginnen.

Glenn Hofman is uitgeschakeld voor een plaats in de volgende ronde. Hij won zijn eerste partij van de Koreaan In-Won Kang, maar moest het in de beslissende fase van zijn partij tegen Dong Gung Kang afleggen. Bij een 9-6 voorsprong voor Hofman demarreerde de Koreaan eerst met een serie van 8. Hofman antwoordde met vier, daarna maakte Kang de partij uit.




Lid worden van de Koninklijke Nederlandse Biljartbond KNBB

Wilt u zich inschrijven als lid, neem dan contact op met het Bondsbureau via telefoonnummer 030-6008400 of per e-mail info@knbb.nl.

Koninklijke Nederlandse Biljartbond KNBBKNBB
Koninklijke Nederlandse Biljartbond Sponsor

Koninklijke Nederlandse Biljartbond - Competities KNBB

Klik op lees meer voor alle uitslagen, standen en teaminfo van de competities!

Lees meer Competities
Koninklijke Nederlandse Biljartbond - Landsfinale KNBB

Op 22, 23 en 24 juni 2012 vind in het Sportcomplex Merwestein de jaarlijkse SIMONIS BILJARTLAKENS LANDSFINALE plaats. Klik op lees meer voor uitslagen en informatie!

Lees meer Landsfinale
Simonis Biljartlakens