Titelverdediger Van Donge & De Roo heeft op een waardige wijze de reguliere wedstrijden van de eredivisie driebanden afgesloten. Het Barendrechtse team boekte zaterdag tegen DBL Holland Mineraal een 1-7 zege en op de slotdag werd A1 Biljarts met 8-0 vermorzeld.
Het betekent dat de grote kanshebber op prolongatie van de Nederlandse titel met acht punten verschil de 22 wedstrijden heeft afgesloten en ongeslagen is gebleven. Het strerrenteam sprokkelde op de valreep ook nog wat records bij elkaar. Zo scoorde Dick Jaspers tegen Michael Nilsson (A1 Biljarts) een serie van 21, terwijl zijn hoogste reeks dit seizoen 18 was en ook de totale prestatie van het team bracht een record. Omdat Jaspers 3.333 speelde, Torbjörn Blomdahl 1.785, Martin Horn 3.125 en Jean van Erp 1.666 kwam het teamtotaal op 2.247 uit, hetgeen dicht bij het wereldrecord zit dat Van Donge & De Roo op 28 maart 2009 met 2.380 tegen Snellen Recycling neerzette.
Voor Crystal Kelly eindigde na zestien jaar topdriebanden de competitie. Na zaterdag met 3-5 te hebben verloren van Delta/Fast Bouwservice, sloot het in Waalwijk af met een 8-0 zege op Garage Verbrugge Hyundai, dat samen met Emar Logistics naar de eerste divisie degradeert.
Als afsluiting van de competitie nemen Van Donge & De Roo, Crystal Kelly, Delta/Fast Bouwservice en Snellen Recycling van 2 t/m 5 juni deel aan de play-offs om het Nederlands kampioenschap in Kapelle.





