Play-offs driebanden
Het driebandenteam van Van Donge & De Roo heeft evenals vorig seizoen opnieuw de dubbel veroverd. Was het Barendrechtse team eerder al bekerwinnaar van Nederland in het Zeeuwse Kapelle werd met overmacht ook de landstitel in de eredivisie binnengehaald.
Het team onder leiding van kopman Dick Jaspers won eerst met tweemaal 8-0 van Snellen Recycling. Omdat Crystal Kelly in de halve finales eenvoudig tweemaal van Delta/Fast Bouwservice won, kreeg de ontknoping van het landskampioenschap dezelfde spelers als twaalf maanden geleden.
Door de eerste finalewedstrijd met 6-2 te beslissen zette Van Donge & De Roo al een belangrijke stap naar de dubbel. Toen Torbjörn Blomdahl en Martin Horn de wedstrijden in de eerste sessie al van Frans van Kuyk en Raimond Burgman wonnen, was de strijd al beslist. Niettemin zorgden Jean van Erp (tegen Raymond Ceulemans) voor nog een Van Donge & De Roo-zege. Dick Jaspers lukte dat niet. Hij kreeg een strafexpediite van Frédéric Caudron, die op revanche uit was. De Belg begon met een serie van vijftien en was in elf beurten met zijn wereldpartij klaar" 50-35. Voor Caudron werd 4.545 als gemiddelde geregistreerd. Jaspers kreeg als verliezersmoyenne 3.182 mee.
Klik HIER voor alle uitslagen van de play-offs





