Marco Teutscher wint EK Battle
Van 24 maart tot en met 2 april vindt in het Duitse Brandenburg het Europees Kampioenschap pool voor dames en heren plaats.
In 10 dagen worden alle 4 de pooldisciplines gespeeld; straight pool, 8 ball, 9 ball en 10 ball.
Bondscoach Johan Ruysink had al een deel van de EK-selectie bekend gemaakt. Bij de heren was duidelijk dat de selectie spelers: Niels Feijen, Nick van den Berg en Huidji See mee strijden om de titels. De vierde man moest komen uit een wedstrijd cyclus ook wel the Battle genoemd. Acht junioren en neo's uit de Jong Oranje selectie strijden vanaf februari om deze 4e spot. Afgelopen weekend bleek dat na vijf Battle dagen Marco Teutscher het best heeft gepresteerd. Marco heeft daarmee de vierde EK plaats gewonnen.
Bij de dames zijn Kynthia Orfanidis en Tamara Rademakers vaste waarden. Beide dames zijn in het bezit van een topsport status en maken deel uit van de nationale selectie.
Op basis van goede NK resultaten zijn Melissa Rademakers en Tessa van Bemmel aan de EK selectie toegevoegd.
Afgelopen weekend is Tamara Rademakers nogal onverwacht in het ziekenhuis opgenomen. Gelukkig is ze inmiddels weer thuis en gaat het goed met haar.
We hopen en verwachten dat Tamara weer op tijd fit is voor het EK en wensen haar veel beterschap toe.





