LAUSANNE (ANP) - De biljarters Dick Jaspers, Jean-Paul de Bruijn en Raimond Burgman vertegenwoordigen Nederland op het wereldkampioenschap driebanden van 11 tot en met 15 november in het Zwitserse Lausanne.
Jaspers behoort als wereldranglijstaanvoerder tot de uitgesproken favorieten voor de titel . De veertienvoudig Nederlands kampioen was in 2000 en 2004 al eens wereldkampioen in het driebanden, een van de moeilijkste spelvormen in het biljarten. De 44-jarige Brabander treft in de groepsfase de Deen Dion Nelin en de Colombiaan Luis Martinez.
De Bruijn en Burgman zijn outsiders in Lausanne. De Bruijn is ingedeeld in een groep met de Duitser Christian Rudolph en de Vietnamees An Toan Nguyen. Burgman moet het in de groepsfase opnemen tegen de Belg Frédéric Caudron en de Egyptenaar Ihab El Messery
voor meer informatie over het toernooi kunt u terecht op:
http://www.umb.org/





