Zaterdag 28 april 2012

De KNBB Vereniging Carambole nodigt alle biljartverenigingen die zijn aangesloten uit om deel te nemen aan de Nationale Biljartdag 2012 tijdens de Nationale Sport Week 2012.
De negende Nationale Sport Week vindt plaats van zaterdag 21 april tot en met zaterdag 28 april 2012. Na het succes van de eerste Nationale Biljartdag in 2010 en die van vorig jaar waarop zo’n 40 biljartverenigingen met een activiteit deelnamen doet de KNBB dit jaar opnieuw mee met de tweede Nationale Biljartdag op zaterdag 28 april 2011. Het doel van het organiseren van de Nationale Biljartdag is om via de verenigingen geïnteresseerde mensen laagdrempelig kennis te laten maken met de biljartsport.
Open uw deuren
Met de Nationale Biljartdag brengen de verenigingen de biljart sport onder de aandacht van een groot publiek. Doel van deze dag is de bezoekers te laten ervaren dat de biljartsport voor iedereen toegankelijk is. Daarom is het van groot belang dat zoveel mogelijk verenigingen deelnemen aan de Nationale Biljartdag. De verenigingen die meedoen organiseren dan zelf een leuke activiteit op de Nationale Biljartdag zoals een Open dag met demonstraties en uitleg, een middag voor senioren, maar een tien over rood of ander gezellige activiteit ka natuurlijk ook. Verenigingen kiezen zelf voor de invulling en ook op welke doelgroep ze zich richten
Promotie
De KNBB en de organisatie van de Nationale Sport Week zullen voor deze dag de landelijke promotie voor hun rekening nemen. De deelnemende verenigingen dienen voor de lokale promotie te zorgen en kunnen na aanmelding van hun activiteit een gratis promotiepakket ontvangen van de Nationale Sport Week. Dit bestaat onder andere uit posters ter aankondiging van deze dag.
Doe nu mee aan de Nationale Biljartdag en win een demonstratie van Sander Jonen
Onder alle deelnemende verenigingen wordt een demonstratie van Sander Jonen, Wereldkampioen Artistiek verloot. Deze demonstratie wordt op een in overleg te bepalen datum in 2012 op uw verenigingslocatie gegeven.
Toegevoegde waarde
Dit klinkt natuurlijk allemaal leuk, maar wat zijn de voordelen voor u? Doordat de biljartsport breed onder de aandacht komt, zullen meer mensen hier bekend mee worden. De kans is groot dat er veel mensen geïnteresseerd zijn in biljarten, alleen denken dat er een drempel is om het te beoefenen bij een vereniging. Door uw deuren open te stellen laat u zien dat dit absoluut niet hoeft!
Voor aanmelden en/of informatie kunnen verenigingen contact opnemen met het bondsbureau via info@knbb.nl of 030-6008412





