Drie Nederlandse deelnemers
Van woensdag 25 tot en met zondag 29 mei vindt het Wereldkampioenschap Biljart Artistiek in de Franse stad Florange plaats.
Namens Nederland zijn de regerend Nederlands Kampioen Martin van Rhee en regerend Europees Kampioen Sander Jonen geplaatst.
Erik Vijverberg, Nederlands Kampioen van 2010, zal zich via de kwalificatiegroep B trachten te plaatsen voor het hoofdtoernooi dat bestaat uit vier groepen.
Sander Jonen en de Spanjaard Xavier Fonellosa zijn in groep B en Martin van Rhee en de Japanner Hajime Watanabe in groep D ingedeeld.
De regerend Wereldkampioen is de Belg Eric Daelman. Sander Jonen is de regerend Europees Kampioen (2008) en pakte de wereldtitel op het WK in zijn thuisstad Amsterdam in 2006.
Meer informatie, uitslagen en standen zijn op de website van de UMB te vinden onder: www.umb.eurobillard.org
Alle wedstrijden van het WK Artistiek worden LIVE uitgezonden via internet op www.kozoom.com





