Koninklijke Nederlandse Biljartbond - Carambole
Zoeken op de website
Zoeken binnen de Koninklijke Nederlandse Biljartbond website.
carambole
Zoek resultaten



Veel biljartverenigingen beschikken door een tekort aan financiële middelen nog niet over een Automatisch Externe Defibrillator, terwijl het bezit hiervan levensreddend kan zijn. Door de actie “Sponsor een AED” kunnen nu alle verenigingen in het bezit komen van een AED.

Jaarlijks worden in Nederland 16.000 mensen getroffen door een hartstilstand. Het aantal hartstilstanden onder biljarters ligt relatief hoog. Nu overleeft nog maar een klein deel (5 à 10%) een hartaanval, wanneer er echter binnen zes minuten na een hartstilstand wordt gedefibrilleerd met een AED in combinatie met reanimatie, stijgt de overlevingskans naar 70%. Defibrillatoren zijn veilig, betrouwbaar en zullen alleen een schok afgeven wanneer analyse uitwijst dat dit noodzakelijk is. Toch beschikken veel verenigingen nog niet over een AED.

Hoe gaat "Sponsor een AED" in zijn werk?
 
Via de website www.sponsoreenaed.nl kan de poster "Sponsor een AED" kosteloos aangevraagd worden waarna hij op een opvallende plek in het (club)gebouw wordt opgehangen. Op deze poster is een intekenlijst voor sponsoren te vinden; er zijn slechts vier sponsoren nodig die ieder bereid zijn een eenmalig bedrag van €300,-(excl. 6% btw) te investeren om in het bezit te komen van een AED. Als dank voor de sponsoring zullen de bedrijfsnamen/ logo’s op een luxe bordje naast de AED komen te hangen. Wanneer de vier sponsoren gevonden zijn kan de ingevulde poster naar ons teruggestuurd worden en regelt Defibrion BV de administratieve en financiële afhandeling. De vereniging krijgt vervolgens het complete AED pakket toegestuurd bestaande uit: de HeartSine Samaritan PAD, extra backup PadPak (electrode plus batterij), wandhouder, draagtas, reanimatiekit, AED stickers en een sponsorbordje

De vereniging betaalt de eerste drie jaar geen extra kosten; hierna bedragen de kosten €120,- per drie jaar voor de vervanging van de batterijen en elektrodenset. Verenigingen kunnen dan op een voordelige en eenvoudige manier de zekerheid van een AED hebben.


Ga voor meer informatie en posters naar www.sponsoreenaed.nl  






Lid worden van de Koninklijke Nederlandse Biljartbond KNBB

Wilt u zich inschrijven als lid, neem dan contact op met het Bondsbureau via telefoonnummer 030-6008400 of per e-mail info@knbb.nl.

Koninklijke Nederlandse Biljartbond KNBBKNBB
Koninklijke Nederlandse Biljartbond Sponsor

Koninklijke Nederlandse Biljartbond - biljartlocaties.nl KNBB

Bent u op zoek naar een biljartlocatie bij u in de buurt klik dan op lees meer voor www.waarkanikbiljarten.nl

Lees meer biljartlocaties.nl
Koninklijke Nederlandse Biljartbond - Landsfinale KNBB

Op 22, 23 en 24 juni 2012 vind in het Sportcomplex Merwestein de jaarlijkse SIMONIS BILJARTLAKENS LANDSFINALE plaats. Klik op lees meer voor uitslagen en informatie!

Lees meer Landsfinale
Simonis Biljartlakens