Koninklijke Nederlandse Biljartbond - Carambole
Zoeken op de website
Zoeken binnen de Koninklijke Nederlandse Biljartbond website.
carambole
Zoek resultaten



Het WK driebanden in Sluiskil opent woensdag 20 oktober met een Nederlandse 'kraker' tussen Dick Jaspers en Jean-Paul de Bruijn. ,,Een mooi affiche. Ik ben er niet gerust op. Hij is een geduchte tegenstander’’, aldus Jaspers. De twee kennen elkaar van haver tot gort. ,,Al vanaf de jeugd spelen we tegen elkaar. Jean-Paul is de beste bandstoter ter wereld. Hij is de laatste tijd wel wat weggezakt, maar nog altijd niet te onderschatten.’’ Jaspers beseft ook dat hij moet winnen om in de race te blijven voor de titel. ,,We spelen in poules van drie en alleen de winnaar gaat door. Het komt eigenlijk overeen met knock-out. Je kunt je geen foutje permitteren.''
De Nederlandse selectie brengt nog twee biljarters aan de grote tafel: Raimond Burgman en Jean van Erp

Voor het complete WK-programma kunt u terecht op www.wkdriebanden.nl




Lid worden van de Koninklijke Nederlandse Biljartbond KNBB

Wilt u zich inschrijven als lid, neem dan contact op met het Bondsbureau via telefoonnummer 030-6008400 of per e-mail info@knbb.nl.

Koninklijke Nederlandse Biljartbond KNBBKNBB
Koninklijke Nederlandse Biljartbond Sponsor

Koninklijke Nederlandse Biljartbond - biljartlocaties.nl KNBB

Bent u op zoek naar een biljartlocatie bij u in de buurt klik dan op lees meer voor www.waarkanikbiljarten.nl

Lees meer biljartlocaties.nl
Koninklijke Nederlandse Biljartbond - Landsfinale KNBB

Op 22, 23 en 24 juni 2012 vind in het Sportcomplex Merwestein de jaarlijkse SIMONIS BILJARTLAKENS LANDSFINALE plaats. Klik op lees meer voor uitslagen en informatie!

Lees meer Landsfinale
Simonis Biljartlakens