Jean Paul de Bruijn gaat op voor zijn 7de EK titel
Van 20 tot en met 25 april vindt het Europees Kampioenschap Bandstoten in het Spaanse Llinars del Vallés, in de buurt van Barcelona, plaats.
Voor deze editie, welke door de Europese Biljart Federatie (CEB) wordt georganiseerd, zijn namens Nederland Jean Paul de Bruijn, Rene Tull, Michel van Silfhout, Harrie van den Boogaard en Raymund Swertz geplaatst voor de kwalificatieronde. Via de prekwalificatieronde op woensdag 21 april doet Gert van Beek een poging zich te plaatsen.
De kwalificatieronde wordt in acht poules van vier gespeeld op donderdag 22 en vrijdag 23 april. Op zaterdag 24 april vindt de hoofdronde plaatst via welke plaatsing voor de halve finale wordt afgedwongen. De halve finales (11.00 uur) en finale (15.00 uur) worden op zondag 25 april gespeeld.
De Belgische alleskunner Frederic Caudron is de regerend Europees kampioen en de Duitser Wolfgang Zenkner is de regerend Wereldkampioen, die in de finale van 2009 Jean Paul de Bruijn versloeg. Jean Paul de Bruijn is met zes Europese titels zeker een van de favorieten voor de titel.
De toernooilocatie is Club Billar Llinars, Morgent Avenue, 1, 08450 Llinars del Vallés, Spanje.
Meer informatie is te vinden op de website van Club Billar Llinars: www.billarllinars.com en op de website van de CEB zijn de uitslagen te volgen via www.eurobillard.org.





